• Produkty Pokarm Życia® to smak i zdrowie na Państwa stołach!

  • Nasze zioła i kiełki spełniają najwyższe wymagania światowe.

  • Kiełki warzywne uzyskujemy ze starannie wyselekcjonowanych nasion.

  • Świeże zioła przyprawowe Pokarm Życia® to aromatyczny, świeży i zdrowy dodatek do wielu potraw.

Kim jesteśmy

GOH Sp. z o.o. powstała w 2010 roku w wyniku przekształcenia Gospodarstwa Ogrodniczo - Hodowlanego H. i Z. Ziembińscy. Spółka opiera swoją działalność na wieloletnich doświadczeniach Gospodarstwa w uprawie warzyw, świeżych ziół przyprawowych oraz produkcji świeżych kiełków warzywnych. Gromadzona przez ponad 20 lat praktyczna wiedza oraz przekazywane z pokolenia na pokolenie zamiłowanie do ogrodnictwa zaowocowały stworzeniem wysokiej jakości produktów. Szczególny nacisk kładziemy na naturalne sposoby uprawy, dzięki czemu na Państwa stoły trafiają zdrowe i smaczne kiełki oraz aromatyczne zioła. Nasze produkty, znane jako „Pokarm Życia", od wielu lat cieszą się zaufaniem Klientów ceniących świeżą i zdrową żywność.

 

Zioła i kiełki „Pokarm Życia" są uprawiane zgodnie ze standardami systemu GLOBALGAP określającego zasady bezpieczeństwa i jakości produkcji.

 

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych doświadczeń i owoców naszej pracy. Życzymy smacznego!

 

Pokarm Życia® to świeże kiełki warzywne i świeże zioła przyprawowe obecne na polskim rynku od ponad 20 lat. Do ich produkcji i uprawy wykorzystujemy wyłącznie siły natury. Nasze produkty nie zawierają żadnych sztucznych dodatków - barwników ani konserwantów. Nie używamy chemicznych środków ochrony roślin ani przyspieszaczy wzrostu.

 

Kiełki warzywne ® uzyskujemy ze starannie wyselekcjonowanych nasion. Wykorzystując naturalny proces kiełkowania odbywający się w ekologicznych warunkach oferujemy Państwu świeży, smaczny i zdrowy dodatek do codziennej diety - zwłaszcza surówek i sałatek. Kiełki zawierają duże ilości łatwo przyswajalnych białek, węglowodanów, witamin i mikroelementów.

 

Świeże zioła przyprawowe Pokarm Życia® to aromatyczny, świeży i zdrowy dodatek do wielu potraw. Rosnące w ekologicznych warunkach rośliny uzyskują wysokie walory smakowe i zapachowe. Świeże zioła to niezbędny składnik dań kuchni włoskiej i francuskiej. Ponadto mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm - wspomagając trawienie, działając bakteriobójczo i przeciwzapalnie.

 

Produkty Pokarm Życia® to smak i zdrowie na Państwa stołach!